×

* wypełnij wskazane pola

** gdy chcesz, by Twoja strona pojawiła się na naszym portalu

Parking Modlin - Warszawa

Parking PERFECT 24 - Forteczna 25 | 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 571510516 | NIP: 531-171-72-11 | REGON: 523721654

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Wylot z kraju często przysłania wizję dojazdu na samo lotnisko, a jego organizacja jest równie ważna w procesie planowania całego przedsięwzięcia. Na tę potrzebę odpowiadają całodobowe usługi doświadczonego zespołu PARKING PERFECT 24. Dla klientów przewidziane jest aż 200 przystosowanych miejsc parkingowych, dlatego rezerwacja pobytu jest konieczna tylko ze względu na przygotowanie transportu na Lotnisko Warszawa- Modlin. Ogólnie o firmie można przeczytać na dedykowanych mediach społecznościowych i zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz opiniami.

Parking Modlin - współpraca

Biznesmeni, miłośnicy wypraw za granicę, czy firmy, których praca wymaga ciągłego korzystania z transportu lotniczego otwiera przed klientem możliwość stałej współpracy z Parkingiem Modlin. PARKING PERFECT 24 zachęca do częstych powrotów oferując korzystniejsze stawki dzienne oraz dedykowane rabaty. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie w zależności od ilości pozostawianych na placu pojazdów oraz częstotliwości korzystania z usług firmy. W takim przypadku najlepiej kontaktować się drogą telefoniczną i osobiście porozmawiać z konsultantem.

Oferta: Strona WWW

Informacje uzupełniające

modlinparking.com

modlinparking.com

parking.perfect24@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy powiązane: